Splat Special- GOLD 75ml

Splat Special- GOLD 

OPIS PRODUKTU

Splat Special Gold 75ml – ekskluzywna pasta wybielająca z dodatkami złota, diamentów i mleczka pszczelego

 

Wybielająca pasta do zębów o kompleksowym działaniu. Obecność najwyższej jakości składników naturalnych sprawia, że pasta Splat Gold trafia do wybranych, wymagających użytkowników.

 

   Pierwsza pasta do zębów SPLAT GOLD z dodatkami koloidalnego złota, diamentów i mleczka pszczelego. Jest specjalnie zaprojektowana do efektywnej dbałości o piękno uśmiechu. Naturalne składniki aktywne umożliwiają skuteczne polerowanie szkliwa, chronią zęby przed próchnicą i zapobiegają powstawaniu płytki nazębnej. Pomagają w sposób właściwy dbać o zdrowie dziąseł. Smak i zapach różowego szampana ma za zadanie przypominać, że pasta do zębów SPLAT Special GOLD zalecana jest dla VIP-ów.

Kamienie szlachetne i naturalne składniki zapewniają kompleksową pielęgnację jamy ustnej. Naturalne antybakteryjne składniki thymolu i ekstrakt z pestek winogron mają za zadanie ochronę przed próchnicą. Ekstrakt ten zawiera biologicznie aktywne składniki, które są niezwykle bogatym źródłem naturalnych antyoksydantów. Płytki  wapnia uzyskane w sposób naturalny ze skorupek jaj, skutecznie wiążą się ze szkliwem i wzmacniają je. Dzięki temu, że Calcium w pastach Splat pozyskiwany jest w sposób naturalny, remineralizacja szkliwa osiąga szybszy i bardziej efektywny rezultat (działa aż w 20% w porównaniu z innymi składnikami wzmacniającymi, które Naturalny enzym papainy delikatnie rozpuszcza pigmentowy nalot nazębny, przyczyniając się do rozjaśnienia szkliwa zębów. Naturalny ekstrakt zwanilii zmniejsza apetyt, czyli może wzmocnić efektywność kuracji odchudzającej.  SPLAT – pasta do zębów GOLD jest bezpieczna i przyjazna dla zdrowia ludzi i środowiska naturalnego naszej planety.

Jej skład nie zawiera: parabenów, mocznika, SLS (laurylosiarczan sodu – nie stosowanie go pozwala uniknąć aphtous ulcers (aft wrzodziejących-prowadzą do raka) i dlatego nie ma tego detergentu w składzie pasty), sacharyny, fluoru, syntetycznych konserwantów, środków powierzchniowo czynnych, triklosanu, chlorheksydyny, syntetycznych substancji słodzących, produktów naftowych, fosforanów, związków glinu, agresywnych środków ściernych. Nadaje się do codziennego użytku.

Składniki aktywne: Thymol, ekstrakt z pestek winogron, wapń, papaina, ekstrakt waniliowy, mleczko pszczele

Złoto ma silne działanie bakteriobójcze i regenerujące. Uważa się, że nawet jeśli po prostu trzyma się je w ustach (stare sposoby ze złotą obrączką lub sygnetem), pomoże to w walce z bólem gardła, a nieświeży oddech uczyni przyjemnym.

Bezcenne mleczko pszczele pomaga utrzymać ogólną odporność w jamie ustnej.

Jego skład jest najbardziej zrównoważoną kombinacją minerałów z obecnie znanych

stymulatorów biologicznych i naturalnie zwiększa regeneracyjne funkcje organizmu.

Sposób użycia: myć zęby i masować dziąsła (najlepiej za pomocą miękkiej szczoteczki) minimum dwa razy dziennie. Po posiłkach zachować przynajmniej 20 minut przerwy przed umyciem zębów, aby dać możliwość własnej ślinie w doprowadzeniu jamy ustnej do właściwego osobistego poziomu pH.

   Opatentowany system SP. White, którego głównym składnikiem jest ekstrakt z papiny, pozwalający na łagodne i wyjątkowo bezpieczne wybielanie. Wybielanie polega na początkowym zmiękczeniu znajdującego się na zębach nalotu, a następnie rozpuszczeniu go, przez co dostęp aktywnych składników do szkliwa jest znacznie prostszy. Zaokrąglone cząsteczki Polidonu (jest to opatentowany zestaw naturalnych składników, z których głównym elementem jest wyciąg z owocu papai) delikatnie polerują szkliwo zębów co daje wyraźny efekt rozjaśnienia oraz wysokiego połysku. Ważne jest, że podczas tego procesu szkliwo zębów jest absolutnie nie naruszalne, czyli nie możliwe jest w ten sposób uszkodzenie struktury zęba.

Skład Pasty Splat Gold 75ml:

Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Aroma, PEG-8, Calcium Lactate, Cellulose Gum, Royal Jelly, Glycerin (and) Xanthan Gum (and)Diamond Powder, Vitis Vinifera Seed Extract, Sodium Methylparaben, Mica (and) Titanium Dioxide (and) CI 77491. Papain, Silica (and) Gold Sucralose, Thymol, Limonene.

Fluoride free.