Splat Special – EXTREME WHITE 75 ml

Splat Special – EXTREME WHITE 

OPIS PRODUKTU

Splat Special Extreme White – pasta dla osób marzących o lśniącym, białym uśmiechu.

Po miesiącu stosowania uzyskasz wyraźnie bielsze zęby. Podczas prawidłowego procesu wybielania nie występuje ryzyko uszkodzenia szkliwa zębów.

Splat Extreme White 75 ml – silnie wybielająca pasta do zębów z nadtlenkiem

Zapewnia efektowne czyszczenie oraz gładką, olśniewającą blaskiem powierzchnię Twoich zębów splat extreme white lśniący uśmiech pasta Innowacyjny proces wybielający pasty Extreme White opiera się na unikalnym systemie Sp.White, którego obecność pozwala na łatwiejsze działanie składników aktywnych. Dodatkowa obecność nadtlenku karbamidu sprawia, że skuteczność pasty jest szybciej dostrzegalna a także dłużej zachowuje swój rezultat. Pasta Splat Extreme White została stworzona tak, aby skutecznie wybielić powierzchnię zębów za pośrednictwem delikatnego polerowania oraz intensywnego działania silnie wybielających składników.

Efekty wybielania dostrzegalne będą szybko i mogą osiągnąć swój rezultat aż do 2 tonów jaśniejszego uśmiechu. Stosowanie pasty Extreme White jest bezpieczne do użytku samodzielnego, ponieważ zawartość nadtlenku karbamidu nie przekracza ilości 0,1%. Warto jednak zaznaczyć, że wybielanie tego rodzaju środkami może wywołać nadwrażliwość zębów. Aby tego uniknąć należy uzupełnić kurację składnikami, które pomogą we wzmocnieniu szkliwa.

Dobrym rozwiązaniem wówczas jest naprzemienne używanie wybielającej pasty z pastą remineralizującą, której składnikiem wiodącym jest hydroksyapatyt. Firma Splat proponuje pastę wzmacniającą szkliwo zębów, która oprócz tego właśnie składnika posiada również Calcium uzyskiwany ze skorupek jaj, który dzięki swemu naturalnemu pochodzeniu znacznie skuteczniej wiąże się ze szkliwem (bo aż w 20%), przez co działanie staje się dostrzegalne szybciej, znacznie lepiej i na dłużej. Splat Extreme White czas Należy pamiętać, że po umyciu zębów konieczne jest powstrzymanie się od picia oraz jedzenia przez okres conajmniej 20 minut od szczotkowania, aby przywrócić naturalne pH w jamie ustnej, które stanowi niezbędną ochronę przed atakiem czynników zewnętrznych prowadzących do ubytków i silnych przebarwień.

Opatentowany system SP. White, którego głównym składnikiem jest ekstrakt z papiny, pozwalający na łagodne i wyjątkowo bezpieczne wybielanie. Wybielanie polega na początkowym zmiękczeniu znajdującego się na zębach nalotu, a następnie rozpuszczeniu go, przez co dostęp aktywnych składników do szkliwa jest znacznie prostszy. Zaokrąglone cząsteczki Polidonu (jest to opatentowany zestaw naturalnych składników, z których głównym elementem jest wyciąg z owocu papai) delikatnie polerują szkliwo zębów co daje wyraźny efekt rozjaśnienia oraz wysokiego połysku. Ważne jest, że podczas tego procesu szkliwo zębów jest absolutnie nie naruszalne, czyli nie możliwe jest w ten sposób uszkodzenie struktury zęba. 

Skład pasty Splat Extreme White 75ml:

Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, PEG-8, PEG-200(and) Urea, Peroxide (and) Hydrogenate Triglyceride (and) Lecithin, Sodium Laurtl Sulfate, Aroma Xanthan Gum, PVP, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben,Sodium Saccharin, Papain, limonene, CI 16255, Fluoride content – 0,05% (500 ppm) WASZE